Spoštovani,

obveščamo vas, da se z 31. 8. 2024 upokoji naša pediatrinja Dušanka Vodnik, dr. med., spec. Starši otrok, ki so opredeljeni pri pediatrinji Dušanki Vodnik, bodo obveščeni o možnih izbirah novega zdravnika.

Zdravnici Mirjana Kocjan, dr. med., spec. in Tamara Popović, dr. med., spec bosta še naprej delali po svojih ustaljenih urnikih. Vsaka od njiju bo en petek na mesec delala popoldan.

ODSOTNOST PEDIATRA

Po urniku ob četrtkih popoldan in dvakrat mesečno ob petkih popoldan v enoti Šentvid ne bo pediatra.

Starše, otroke in mladostnike prosimo, da se na pregled pri svojem izbranem pediatru oz. šolskem zdravniku naročajo.

Če boste potrebovali zdravstveno oskrbo v času, ko v enoti Šentvid ne bo prisotnega pediatra:

• v življenje ogrožajočih situacijah pokličite  112,
  • v nujnih stanjih, ko presodite, da ne morete počakati do naslednjega dne, se obrnite na vam najbližjo pediatrično ambulanto,
  • ob sobotah, nedeljah, praznikih in vsako noč od 19.00 do 7.00 dela Pediatrična nujna medicinska pomoč Zdravstvenega doma Ljubljana v enoti Center, Metelkova 9.

Staršem, vašim otrokom in mladostnikom se zahvaljujemo za dobro sodelovanje.